Grupper och tider vår- och höstträning 2021

Förslaget på gruppindelning finns nedan och i bilden hittar du förslaget på tider.  Klicka på schemat för att få det i större format.

Du accepterar din plats genom att

  1. betala fakturan,
  2. betala årsavgiften (utöver träningsavgiften)
  3. ta del av informationen på vår hemsida och göra quizet

Kansliet är tacksamma om ni mailar och meddelar om ni inte vill vara med kansli@torslandagk.se.

Fakturan skickas den 9/3 med förfallodag den 23/3.  Om du har frågor eller synpunkter på träningsupplägget, kontakta Stefan Carli, stefan.carli@pgasweden.golf eller 0708-776637.

 

Vår och höstträning 2021 vecka 15-23 och vecka 33-39
Grupper 2021-04-08
     
A1: tisdag 17:15 - 18:00, ålder 7 - 9
Kajsa Skoog  
Lotta Skoog  
Vera Bixt  
Malte Söderberg  
Benjamin Norén  
Viktor Edemark  
Liam BjörklundGustafsson  
Emil Denneford  
A2: onsdag 17:15 - 18:00, ålder 8 - 9
Wiliiam Larsson  
Oliver Juthage  
Sofia Roth  
Liam Andersson  
Wilton Falk  
Lisa Lord  
Stella Claesson  
Olle Strömbeck  
Elliot Edvardsson  
Elin Lundin  
 
B1: måndag 15:45 - 17:00, ålder 9 -10
Isabella Hillsten  
Svea Heijel  
Neliie Berne  
Neah Berne  
William Bogert  
Anton Oscarsson  
Moa Axhede  
Bianca Löfving  
 
B2: måndag 16:45 - 18:00, ålder 12-13
William Lindqvist  
Luke Joly  
Einar Frank  
Oskar Blomqvist  
Leonard Johansson  
Theo Willson  
Nils Börjesson  
Love Back Morheden  
 
B3: måndag 17:45 - 19:00, ålder 14-16
Lucas Ek  
Emil Lejon  
Filip Wächter  
Hugo Aldebrink  
Adam Krantz  
     
     
     
B4: tisdag 15:45 - 17:00, ålder 10
Wilhem Adolfsson  
Viktor Löfgren  
Filip Alm  
Benjamin Blomster  
Victor Carlsen  
Oscar Lindström  
Jacob Ekdahl  
Jacob Nyblom  
     
B5: tisdag 16:45 - 18:00, ålder 10 - 11
Theo Nymark  
Nils Blixth  
Jon Arnewid  
Lucas Terrs  
Isak Grönlund  
     
     
     
B6: tisdag 17:45 - 19:00, ålder 11 - 12
Viktor Wiklund  
Jack Lord  
Oscar Claesson  
Elin Jonsson  
Lucas Berglund  
Isak Liljegren  
     
     
B7: tisdag 18:45 - 20:00, ålder 16 - 18
Anton Annvik  
Isak Fager  
Hampus Larsson  
Filip Johansson  
Victoria Noack  
Nathalie Noack  
Love Näs  
Agnes Stoltz  
     
D: tisdag 6 x 25 min 18:00 - 20:30, egen träning onsdag och torsdag 18:30 -
Hanna Hakeröd  
Elsa Fjordstrand  
Filippa Jansson  
Noah Remmelgas  
Adam Segram  
Oscar Lind  
     
C1: med pro torsdag 19:00 - 21:00, egen träning onsdag 18:30 -
Jonas Blom C tävling
Erik Hulthén C tävling
Agnes Danielsson  
Albin Henriksson C tävling
Alicia Brandt  
Hugo Ryd  
Jonathan Gustafsson  
Simon  Gårdsby  
C2: måndag och onsdag 18:15 - 19:30 
Liam Pérez  
Axel Blom C tävling
Henrik Stenstrand C tävling
Axel Ståhlgren C tävling
Anton Brandt C tävling
Alvar Kemlin C tävling
Oliver Johansson  
     
C3: måndag och onsdag 17:15 - 18:30 
Einar Wiklund  
Simon Jansson C tävling
Dennis Halalkic C tävling
Oscar Olá C tävling
Hannes Heyne Sundqvist C tävling
Linnea Annvik C tävling
Ellen NIlsson C tävling
Ebba Aldebrink  
     
C4: måndag och onsdag 16:15 - 17:30, ålder 13 - 15
Ida Nilsson C tävling
Alva Stoltz  
Ebba Fjordstrand  
Rebecka Lord  
Lovisa Jonasson  
Emelie Anakijoski  
Vilda Bodin C tävling
Stella Fager  
C5: måndag 18:45 - 20:00 och torsdag 17:45 - 19:00
Axel Olsson  
Alfred Göransson  
Lucas Westman  
Olle Nordholm  
Oscar Jacobsson  
Adam Landmer  
Carl William Dannborg Wilson  
     
C6: måndag och onsdag 15:15 - 16:30
Edvin Carlsén C tävling
Ludvig Ransjö C tävling
Marcus Jacobsson C tävling
Alexander Severin  
Hjalmar Kinnander  
Carl Hillsten  
Melker Bell  
Axel Nolander  
Milo Selen  
C7: tisdag och torsdag 16:45 - 18:00
Oliver Almhöjd  
Nils Cederblad  
Gustav Stenfeldt  
Eias Krantz  
Lucas Fischer  
Pablo Cruz/Larsson  
Viktor Sjösten  
Ludvig  Kristensson  
Max Stjernlöf  
Milton Broberg