Köp och försäljning av spelrätt

Önskar du köpa en spelrätt? - Kontakta säljare nedan. Finns det inga upplagda ber vi dig kontakta kansli@torslandagk.se så hjälper vi dig

 

Säljare email pris 
Andersson Christer crigge71@gmail.com 2.000kr
Andersson Gustav  gustav.andersson1999@gmail.com 1.500kr
Andreasson Alfons alfons.andreasson@hedinit.se 2.300kr
Eliasson Johan johan.d1.eliasson@gmail.com 2.000kr 
Lantz Marcus marcuslantz69@gmail.com 2.500kr
     
Olsson Eva evaolsson0@gmail.com 1.600kr
Stavby Robert robert.stavby@gmail.com 2.700kr
Sedén Jessika jessika@seden.se 4st á 2500kr
Stavby Britt britt.stavby@gmail.com 2.500kr
Sjösten Fabian fabian.sjosten@gmail.com 2.300kr
Spengler Kristin dosan74@gmail.com 2.000kr
Stenström Linnea linnea.stenstrom@telia.com 3.000kr
Svensson Gert E gerteriksvensson@gmail.com 2.500kr
Svensson Ingela ingela.svensson49@gmail.com 2.500kr
Säll Mattias mattias_sall@hotmail.com    1.995kr
Vagelin Anita  anita@vagelin.com 2.900kr 
Werme Daniel  daniel.werme@gmail.com 1.500kr
     

Önskar du sälja en spelrätt? - Fyll i formuläret nedan så hjälper vi dig.

Tänk på att om du äger en spelrätt så är den belagd med en årsavgift (lägst passiv) enligt stadgar.
Förändring av medlemsform samt utträde skall ske senast 30 november inför nästkommande säsong.

Önskar sälja spelrätt