Gruppindelning och träningstider

Nedan hittar du tider och gruppindelning.  Du accepterar din grupp och tid genom att anmäla dig här:

Anmälan till vår- och höstträning för A-grupp
Anmälan till vår- och höstträning för B-grupp
Anmälan till vår- och höstträning för C-grupp
Anmälan till vår- och höstträning för LekaGolf

Länken ovan går till golf.se.  Om du inte varit med tidigare och därför inte har inloggningsuppgifter till golf.se, kontakta kansliet, kansli@torslandagk.se eller 031-920905.  Om du har frågor eller synpunkter på träningsupplägget, kontakta Stefan Carli, stefan.carli@pgasweden.com eller 0708-776637

 

Ledare
A1 Torsdag 16:15-17:15 Wilma Berg, Joakim Wikland
B2 Tisdag 15:45-17:00 Fredrik Ransjö, Erik Nymark
B3 Tisdag 16:45-18:00 Ulrika Lord, Pontus Paulin
B4 Måndag 16:45-18:00 Christina Brenne, Ewa Wächter
B6 Tisdag 17:45-19:00 Ola Cederblad, Andreas Almer
B8 Måndag 17:45-19:00 Fredrik/Jenny Stjernlöf, Tanja Anakijoski, Tobias Larsson, Pernilla Fjordstrand
B9 Måndag 18:45-20:00 Håkan Olá, Cecilia Dannborg Wilson, Tina Verolin
B10 Tisdag 18:45-20:00 Henrik Grammahage, Åke Liljenberg
C1 Tisdag och torsdag 18:00-20:00 Annika Luttu, Ulli Lindh
C2 Tisdag och torsdag 16:00-18:00 Håkan Hakeröd, Jan Zanders
C3 Måndag och onsdag 18:15-19:30 Martin Pramås
C4 Måndag och onsdag 17:15-18:30 Claes Annvik, Anders Nilsson
C5 Måndag och onsdag 16:15-17:30 Åsa Jansson, Maria Brandt
C6 Måndag 15:45-17:00 och onsdag 15:15-16:30 Jens Bell

 

LekaGolf   Onsdag 17:30 -18:15
Vecka 20-24 och Vecka 33-36
 1 Lisa  Lord    
 2 Julie Klein Pieter
 3 William Liden
 4 Neah Berne
 5 Nellie Berne
 6 Vincent Bendaynan
 7 Anton Oskarsson
 8 Oliver  Juthage
 9 Theo  Tubbero
 10 Vera  Blixth
11  Wiihem Pettersson
12  Viktor Carlsen
13  Filip Lövberg Alm
14  Isabella Hillsten
15  Jacob Ekdahl
16  Oscar Lindström
17  Evelina Jansson
18  Sophia Roth
19  Viktor  Löfgren
20  Ludvig  Granberg
21  Ludvig Lindquist
22  Pontus Fribert
23  Oliver   Samuelsson 
24     
     
A-C start vecka 17     
A1-Torsdag 16:15 - 17:15   Åldersgrupp 8-10 år  
 1 Noel Tubbero
 2 Lucas Terrs
 3 Albertina Wiklund
 4 Moa Axhede Kuhlman
 5 Alfred Roth
 6 Alexander  Lundquist
 7 Arthur Klintred
 8 Pelle Rendahl
   
B2-Tisdag 15:45 - 17:00   Åldersgrupp 9-10 år  
 1 Nils Blixt
 2  Lucas Anakijoski
 3 Theo Nymark
 4 Anton Ransjö
 5 Gustav Stenfeldt
 6 Elias Krantz
 7 Hugo Magnusson
 8 William  Lindquist
B3-Tisdag 16:45 - 18:00   Åldersgrupp 10-11 år  
 1 Lucas Fischer
 2 Oscar  Claesson
 3 Theo Willson
 4 Hjalmar Grammahage
 5 Elton Johansson
 6 Jack Lord
 7 Albert Henriksson
 8 Otto  Paulin
B4-Måndag 16:45 - 18:00   Åldersgrupp 11-12 år  
 1 Bastian Brenne
 2 Hampus  Andersson
 3 Ludvig Andersson
 4 Julius Öhman
5 Filip Wächter
6 Lukas Larsson
7 Viktor  Hermansson
8 Milo  Selen
B6-Tisdag 17:45 - 19:00   Åldersgrupp 11-12 år  
 1 Vincent Almer
 2 Max Stjernlöf
 3 Alfred Löfving
 4 Edvin Carlsén
 5 Nils Cederblad
 6 Noah Verolin
 7 Gustav Hedberg
 8 Ludvig Ransjö
B8-Måndag 17:45 - 19:00   Åldersgrupp 11-13 år  
 1 Linnea Stjernlöf
 2 Emelie Anakijoski
 3 Ida Nilsson
 4 Ebba Fjordstrand
 5 Rebecka  Lord  
 6 Alva Stoltz
 7 Ester Lindqvist
 8 Lovisa  Jonasson
B9-Måndag 18:45 - 20:00   Åldersgrupp 12-14 år  
 1 Isak Lekberg
 2 Liam Pérez
 3 Oscar Olá
 4 Carl William Dannborg Wilson
 5 Adam Verolin
 6 Milton Broberg
 7 Simon Sjöqvist
 8 Oliver Almhöjd
B10-Tisdag 18:45 - 20:00   Åldersgrupp 14-15 år  
 1 Tim Lijenberg
 2 Isak  Rybecker
 3 Vilmer  Grammahage
 4 Filip Johansson
 5 Adam Landmer
 6 Hampus Larsson
 7 Jonathan Gustavsson
 8 Edvin Boberg.Saarva
 
C1-Tisdag och Torsdag 18:00 - 20:00
 1 Albin Kihl
 2 Hampus Allenborg
 3 Adam Segram
 4 Rasmus Niklasson
 5 Adrian Kjellberg
 6 Oscar Lind
 7 Alexander Kjellberg
 8 Agnes Danielsson
 9 Wilma Berg
 10 Ebba Luttu
 11 Lovisa  Hakeröd
C2-Tisdag och Torsdag 16:00 - 18:00
 1 Noah Remmelgas
 2 Jonas Blom
 3 Erik Hulthén
 4 Elsa Fjordstrand
 5 Filippa  Jansson
 6 Hanna Hakeröd
 7 Ellen Nordholm
 8 Alicia Brandt
 9 Frida Milefors
C3-Måndag och Onsdag 18:15-19:30
 1 Axel  Olsson
 2 Gustav Kemlin
 3 Johan Ödesjö
 4 Simon Gårdsby
 5 David  Pramås
 6 Dennis Holmström
 7 Eric Skoglund
 8 Tom Andersson Kerzan
C4-Måndag och Onsdag 17:15-18:30
 1 Klara Nordström
 2 Ebba Aldebrink
 3 Olle Nordholm
 4 Oscar Jacobsson
 5 Linnea  Annvik
 6 Ellen Nilsson
 7 Hugo Källö
 8 Lukas Westman
 9 Victor Lövenhamn
C5-Måndag och Onsdag 16:15-17:30
 1 Axel Ståhlgren
 2 Anton Brandt
 3 Gustav Krook
 4 Simon Jansson
 5 Alvar Kemlin
 6 Oliver Johansson
 7 Valter Engström
 8 Axel Blom
 9 Dennis Halalkic
C6-Måndag 15:45-17:00 och Onsdag 15:15 - 16:30
 1 Gustav Eldh
 2 Oskar Bell
 3 Elliot Berglund
 4 Melker Bell
 5 Fredrik Kongstad
 6 Marcus Jacobsson
 7 Axel Nolander 
 8