Gruppindelning och träningstider

Grupp A1 Träning Torsdag 16.15-17:00 Ledare
Lucas Anakijoski Fredrik Ransjö
Philip Larsson Erik Nymark
Theo Nymark  
Anton Ransjö  
Elias Krantz  
Jack Lord  
Leonard Johansson  
Lukas Fischer  
Grupp A2 Träning Torsdag 16.15-17.00 Ledare
Edwin Collstrand Fredrik Collstrand
Elias Häggman  
Love Morheden  
Hampus Andersson  
Ludvig Andersson  
Noah Verolin  
Grupp A3 Träning Tisdag 16.30 -17.15 Ledare
Hjalmar Grammahage Henrik Grammahage
Arvid Lindberg  
Carl Hillsten  
Filip Ahlmark  
Lucas Berglund  
Nellie Malmgren  
Oskar Malmgren  
Viktor Sallander  
Grupp A4 Träning Tisdag 17.15 -18.00 Ledare
Lukas Larsson Karin Hallingström
Agnes Hallingström Tanja Anakijoski
Emelie Anakijoski Krister Olofsson
Filip Wächter  
Filippa Jansson  
John Lindholm  
Vilhelm Lundgren  
Grupp B1 Träning Tisdag 16.00-17.00 Ledare
Hugo Jenedahl Ola Cederblad
Ludvig Ransjö  
Nils Cederblad  
Oliver Larsson  
Viggo Kindmark  
Vincent Almér  
Tim Mandic  
   
Grupp B2 Träning Tisdag 17.00-18.00 Ledare
Alfred Löfving Gustav Löfving
Edvin Carlsén Anders Nolander
Gustav Hedberg  
Marcus Jacobsson  
Max Stjernlöf  
Melker Bell  
Otto Paulin  
Axel Nolander  
Grupp B3 Träning Måndag 16.00-17.00 Ledare
Carl Hedin- Thunberg Ann-Sofie Hedin
Felix Krantz Fredrik Almhöjd
Gustav Heijel  
Joel Lundqvist  
Milton Broberg  
Oliver Almhöjd  
Theodor Collstrand  
Wilhelm Sjöberg  
Grupp B4 Träning Måndag 17.30-18.30 Ledare
Cornelia Wikland Fredrik Stjernlöf
Ebba Fjordstrand  
Emelie Johnsson  
Linnea Stjernlöf  
Rebecka Lord  
Tilda Westman  
Tuva Hed  
Vira Sundahl  
Lovisa Jonasson  

 

Grupp B5 Träning Måndag 17.00-18.00 Ledare
Adam Verolin Cecilia Dannborg Wilson
Axel Roxnäs Mark Perez
Carl William Dannborg Wilson  
Isak Lekberg  
Liam Pérez  
Oscar Olá  
Otto Linderholm  
Philippe Holm  
Grupp B6 Träning Tisdag 18.00-19.00 Ledare
Adam Landmer Åke Liljenberg
Anton Annvik  
Hugo Englund  
Isak Rybecker  
Tim Liljenberg  
Vilmer Grammahage  
Grupp B7 Träning Tisdagar 19.00-20.00 Ledare
Alma Olander Åsa Nordström
Ebba Aldebrink  
Isabelle Bolteus  
Klara Nordström  
Linnea Annvik  
Linnéa Holm  
Sofia de Jonge  
   
Grupp B8 Träning Måndag 19.00-20.00 Ledare
Erik Tobiasson Charlotta Tobiasson
Filip Johansson  
Hampus Larsson  
Oskar Tobiasson  
Victor Ljungqvist  

 

Grupp C1 Träning Tisdag 18.00-19.30 och Torsdag 18.30-20.00 Ledare
Adam Segram Erik Skogström
Adrian Kjellberg Lennart Kjellberg
Albin Kihl  
Alexander Kjellberg  
Erik Hulthén  
Hampus Allenborg  
Jacob Wallgren  
Jonas Blom  
Ludvig Sernhede  
Rasmus Niklasson  
Oscar Lind  
Grupp C2 Träning Tisdag 16.30-18.00 och Torsdag 17.00-18.30 Ledare
Agnes Danielsson Håkan Hakeröd
Alicia Brandt Annika Luttu
Ebba Luttu  
Ellen Nordholm  
Elsa Fjordstrand  
Filippa Jansson  
Frida Milefors  
Hanna Hakeröd  
Lovisa Hakeröd  
Wilma Berg  
Grupp C3 Träning Måndag och Onsdag 18.30-19.30 Ledare
Axel Olsson Stefan Olsson
Eric Skoglund Mats Kemlin
Filip Lannes  
Gustav Kemlin  
Johan Ödesjö  
Noah Remmelgas  
Simon Gårdsby  
   
Grupp C4 Träning Måndag 18.00-19.00 och Onsdag 17.30-18.30 Ledare
Axel Blom Martin Pramås
David Pramås Kristina Holmström
Dennis Holmström  
Jesper Liljekvist  
Olle Nordholm  
Oscar Jacobsson  
Tom Andersson Kerzan  
Victor Lövenhamn  
   
   
   
Grupp C5 Träning Måndag och Onsdag 16.30-17.30 Ledare
Alvar Kemlin Åsa Jansson
Anton Brandt Maria Brandt
Axel Ståhlgren  
Gustav Krook  
Hannes Heyne Sundqvist  
Oliver Johansson  
Simon Jansson  
Valter Engström  
   
   
Grupp C6 Träning Måndag och Onsdag 15.30-16.30 Ledare
Dennis Halalkic Jens Bell
Elliot Berglund Vakant
Filip Olsson  
Gustav Eldh  
Gustav Nedoh  
Ludvig Roth  
Oskar Bell  
Fredrik Kongstad