Grupper och tider 2020

Nedan hittar du ett förslag på tider och gruppindelning.  Du accepterar din grupp och tid genom att betala fakturan. 
Fakturan skickas den 9/3 med förfallodag den 23/3.  Om du har frågor eller synpunkter på träningsupplägget, kontakta Stefan Carli, stefan.carli@pgasweden.com eller 0708-776637.

Klicka på schemat för att få det i större format.

 

 

Ledare      
A1 Patrik Carlsén    
A2 Pelle Heijel  Maggie Bogert  
B1 Cissi Arnewid    
B2 Erik Nymark Fredrik Ransjö Niklas Krantz
B3 Ulrika Lord    
B4 Utgår
B5 Ewa Wächter Christina Brenne  
B6 Tina Verolin    
B7 Utgår
B8 Fredrik Stjernlöf Pernilla Fjordstrand Tobias Larsson
B9 Fredrik Almhöjd Marcus Koggdal  
C1 Johan Berg Ulrika Lindh  
C2 Håkan Hakeröd Johan Remmelgas  
C3 Martin Pramås    
C4 Cecilia Dannborg Wilson Anders Nilsson  Claes Annvik
C5 Åsa Jansson Maria Brandt  
C6 Ola Cederblad Jenny Stjernlöf  Andreas Almér
       
A1-tisdag 16:00 - 17:00 Ålder 9  
  Anton  Oscarsson  
  Lucas Terrs  
  Nellie Berne  
  Viktor Löfgren  
  Jacob Ekdahl  
  Viktor Carlsen  
  Oscar Lindström  
  Neah Berne  
       
A2-onsdag 17:00 - 18:00 Ålder 8-9  
  William Bogert  
  Filip  Alm  
  Wilton Falk  
  Isabella Hillsten  
  Elliot Edvardsson  
  Oliver Juthage  
  William Liden  
  Svea  Heijel  
  Wilhem Adolfsson  
  William Larsson  
B1-tisdag 15:405- 17:00 Ålder 10  
  Charlie Liderfelt  
  Charlie Nyman  
  Jon Arnewid  
  Nils Bexelius  
       
       
       
       
B6-måndag 15:45 - 17:00 Ålder 12-13  
  Vidar Hagberg  
  Hugo Aldebrink  
  Noah Verolin  
  Gustav Hedberg  
  Pablo Cruz/Larsson  
  Milo Selen  
  Albert Henriksson  
  Otto Paulin  
B3-måndag 16:45 - 18:00 Ålder 11-12  
  Victor Viklund  
  Jack  Lord     
  Oscar  Claesson  
  Theo Willson  
  Lucas  Fischer  
  Elin Jonsson  
  Albertina  Wikland  
  Lucas  Berglund  
B5-måndag 17:45 - 19:00 Ålder 12-13  
  Filip Wächter  
  Bastian Brenne  
  Einar Viklund  
  Oskar Blomqvist  
  Einar Frank  
  Paulina Nyman  
  Alice Aalto  
  Felix Delborn   
B8-måndag 18:45 - 20:00 Ålder 12-14  
  Linnea Stjernlöf  
  Ida Nilsson  
  Alva Stoltz  
  Ebba Fjordstrand  
  Rebecka  Lord    
  Lovisa  Jonasson  
  Emelie Anakijoski  
  Vilda Brolin  
B2-tisdag 16:45 - 18:00 Ålder 10-11  
  Lucas Anakijoski  
  Theo Nymark  
  Nils Blixth  
  Anton Ransjö  
  Gustav  Stenfeldt  
  Eias Krantz  
  William Lindqvist  
  Viktor Hedin   
B4-tisdag 17:45 - 19:00    
       
       
       
       
       
       
       
       
B9-tisdag 18:45 - 20:00 Ålder 13-15  
  Adam  Landmer  
  Liam Pérez  
  Adam  Verolin  
  Milton Broberg  
  Oliver Almhöjd  
  Simon  Sjöqvist  
  Filip Johansson  
  Hampus Larsson  
  Felix Koggdal  
C1-tisdag och torsdag 18:30 - 20:00
  Albin Kihl  
  Hampus Allenborg  
  Adam Segram  
  Rasmus Niklasson  
  Oscar Lind  
  Agnes Danielsson  
  Wilma Berg  
  Ebba Luttu  
  Albin Henriksson  
C2-tisdag och torsdag 17:00 - 18:30
  Noah Remmelgas  
  Jonas Blom  
  Erik Hulthén  
  Hanna Hakeröd  
  Elsa Fjordstrand  
  Filippa  Jansson  
  Ellen Nordholm  
  Alicia Brandt  
  Frida Milefors  
C3-måndag och onsdag 18:15 - 19:30
  Axel  Olsson  
  Simon Gårdsby  
  David  Pramås  
  Jonathan  Gustafsson   
  Alex Sköld  
  Filip Sköld  
       
       
C4-måndag och onsdag 17:15 - 18:30
  Klara Nordström  
  Ebba Aldebrink  
  Lucas  Westman  
  Olle Nordholm  
  Oscar Jacobsson  
  Nathalie Noack  
  Linnea  Annvik  
  Ellen Nilsson  
  Carl William Dannborg Wilsson  
  Agnes Stoltz  
C5-måndag och onsdag 16:15 - 17:30
  Axel Blom  
  Axel Ståhlgren  
  Anton Brandt  
  Simon Jansson  
  Alvar Kemlin  
  Oliver Johansson  
  Dennis Halalkic  
  Oscar Olá  
  Hannes Heyne Sundqvist  
C6-måndag, onsdag och torsdag 15:15 - 16:30 
  Max Stjernlöf  
  Alfred Löfving  
  Edvin Carlsén  
  Melker Bell  
  Ludvig Ransjö   
  Marcus Jacobsson  
  Axel Nolander  
  Viktor Sjösten  
  Hjalmar Kinnander  
  Nils Cederblad  
  Vincent Almer  
  Carl Hillsten  
  Gustav Heijel