Försäljning av spelrätt

Säljare Aktiverad Antal Pris per styck   Kontaktuppgifter   
Abild Björn Ja 1 2 500 kr   l.ablid@telia.com  
Abild Louise Ja 1 2 500 kr   l.ablid@telia.com  
Albertsson Jan Ja 1     j.ka@live.se  
Andersson Kerstin Ja 1 2 800 kr   kerstin.marie@hotmail.com  
Andreasson Sten Ja 1 2 500 kr   stein.or.var@hotmail.com  
Hagberg Jan Ja 2 3 000 kr   gothiamaskin@telia.com  
Hellgren Roland Ja 1     rolandhellgren11@gmail.com  
Hellgren-Glimjé Margaretha Ja 1     rolandhellgren11@gmail.com  
Jansson Bert-Ove Ja 1 5 200 kr   bert.ove.jansson46@gmail.com  
Johansson Herou David  Ja 1 3 000 kr   herou.j@gmail.com  
Johansson Herou Sofie Ja 1 2 500 kr   sofie.johansson.herou@skf.se  
Karlsson Richard Ja 1 1 950 kr   richardkarlsson@gmail.com  
Krysell Lars Ja 1 3 500 kr   lars.krysell@spray.se  
Lind Kristoffer Ja 1 2 500 kr   lind.kristoffer@gmail.com  
Lundberg Helena  Ja 2 2 700 kr   helena007@hotmail.com  
Nedoh Henrik Ja 1 2 000 kr   hnedoh@gmail.com  
Noldal Evelina  Ja 1 2 500 kr   evelina.noldal@gmail.com  
Noldal Johan  Ja 1 2 500 kr   noldal@gmail.com  
Sedén Eric Ja 1 2 500 kr   eric@seden.se  
Sedén Jessika Ja 1 2 500 kr   jessika@seden.se  
Sumberaz Anette  Ja 1 + Damset klubbor   anette.sumberaz@hrbiten.se  
Uhrenfeldt Michael Ja   2 000 kr   michael@uhrenfeldt.se  
Wallhult Adam  Ja 1 2 500 kr   emma.wallhult@hotmail.com  
Wallhult Emma  Ja 1 2 500 kr   emma.wallhult@hotmail.com  
Norberg Joakim Ja 1 2 400 kr   joakim.norberg1@hotmail.com  



 
För oaktiverade spelrättsbevis tar klubben ut en aktiverings avgift på 2750kr.


 

VID FÖRSÄLJNING - Skriv ut blanketten nedan eller fyll i formuläret genom att klicka här


 

Jag vill lägga upp min spelrätt för försäljniing