Försäljning av spelrätt

Säljare Antal Pris per styck   Kontaktuppgifter 
Albertsson Jan 1     j.ka@live.se
Andersson Ellen 1 2 250 kr   ireneandersson22@gmail.com
Bergström Maria 1 2 500 kr   mariabergstrom71@gmail.com
Brattberg Clas Åke  1 2 300 kr   classe56@msn.com
Börjesson Peter 1 2 500 kr   pborjes2@gmail.com
Carlsson Birgitta 1 2 500 kr   mamma_bi@yahoo.se 
Enfors Laila 1 2 000 kr   lailapeterenfors@gmail.com
Enfors Peter 1 2 000 kr   kallefarsen@gmail.com
Erkén Carina 1 2 400 kr   carina.erken1@gmail.com
Furhammar Kristina 1 2 500 kr   furhammarkristina@gmail.com/ 0707-472880
Hansson Bengt 1 2 300 kr   suhan11@hotmail.se
Heiwall Lena 1     lenaheiwall@hotmail.com
Jansson Bert-Ove 1 5 200 kr   bert.ove.jansson46@gmail.com
Krysell Lars 1 3 500 kr   lars.krysell@spray.se
Lahne Mats 1 2 250 kr   matslahne@gmail.com
Larsson Margaretha 1 2 500 kr   gretalarsson@telia.com
Larsson Örjan 1 2 500 kr   orjanlarsson@telia.com
Lisander Christer 1 2 300 kr   christer@multilens.se
Lissvall Ingela 1 2 500 kr   ingela.lissvall@gmail.com
Pettersson Stefan 1 2 500 kr   stefan@sp62.se
Sedén Eric 1 2 500 kr   eric@seden.se
Sedén Jessika 1 2 500 kr   jessika@seden.se
Sumberaz Anette  1 + Damset klubbor   anette.sumberaz@hrbiten.se
Svensson Robin 1 2 500 kr   robinsv8608@gmail.com
Thompson Jessica 1 3 000 kr   jwlthompson@live.se
Wallenberg Peter 1 3 000 kr   peter.wallenberg@cherry.se
         
         

 


 

VID FÖRSÄLJNING - fyll i formuläret genom att klicka här

Tänk på att om du äger en spelrätt så är den belagd med en årsavgift (lägst passiv) enligt stadgar.
Förändring av medlemsform samt utträde skall ske senast 31/12 inför nästkommande säsong.


 

Jag vill lägga upp min spelrätt för försäljniing