Försäljning av spelrätt

Säljare Antal Pris per styck   Kontaktuppgifter 
Albertsson Jan 1     j.ka@live.se
Bergström Maria 1 2 500 kr   mariabergstrom71@gmail.com
Eriksson Staffan 1 2 000 kr   staffan.per.eriksson@gmail.com
Erkén Anders 1 1 600 kr   anders.erken@vbggroup.com
Ganemyr Robert 1 1 800 kr   rganemyr@gmail.com
Ivarsson Bengt 1 2 000 kr   bengtivarsson54@gmail.com
Larsson Margaretha 1 2 500 kr   gretalarsson@telia.com
Larsson Örjan 1 2 500 kr   orjanlarsson@telia.com
Lissvall Ingela 1 2 500 kr   ingela.lissvall@gmail.com
Malvemyr Johan 1 2 000 kr   malvis69@yahoo.se
Månsson Annette 1 1 500 kr   nannette.m@hotmail.com
Pettersson Stefan 1 2 500 kr   stefan@sp62.se
Samuelsson Astor 1 2 000 kr   droossam@gmail.com
Samuelsson Tiilde 1 2 000 kr   droossam@gmail.com
Sedén Eric 1 2 500 kr   eric@seden.se 
Sedén Jessika 1 2 500 kr   jessika@seden.se
Svensson Robin 1 2 500 kr   robinsv8608@gmail.com
Thompson Jessica 1 3 000 kr   jwlthompson@live.se
Tjulander Claes 1 1 995 kr   ulla.tjulander3@gmail.com 
         
         

 


 

VID FÖRSÄLJNING - fyll i formuläret genom att klicka här

Tänk på att om du äger en spelrätt så är den belagd med en årsavgift (lägst passiv) enligt stadgar.
Förändring av medlemsform samt utträde skall ske senast 31/12 inför nästkommande säsong.


 

Jag vill lägga upp min spelrätt för försäljning