Försäljning av spelrätt

Säljare Aktiverad Antal Pris per styck   Kontaktuppgifter   
Abild Björn Ja 1 2 500 kr   l.ablid@telia.com  
Abild Louise Ja 1 2 500 kr   l.ablid@telia.com  
Albertsson Jan Ja 1     j.ka@live.se  
Andersson Kerstin Ja 1 2 800 kr   kerstin.marie@hotmail.com  
Andreasson Sten Ja 1 2 500 kr   stein.or.var@hotmail.com  
Hagberg Jan Ja 1 2 500 kr   gothiamaskin@telia.com  
Jansson Bert-Ove Ja 1 5 200 kr   bert.ove.jansson46@gmail.com  
Krysell Lars Ja 1 3 500 kr   lars.krysell@spray.se  
Lundberg Helena  Ja 2 2 700 kr   helena007@hotmail.com  
Sedén Eric Ja 1 2 500 kr   eric@seden.se  
Sedén Jessika Ja 1 2 500 kr   jessika@seden.se  
Sumberaz Anette  Ja 1 + Damset klubbor   anette.sumberaz@hrbiten.se  
Holmberg Eva Ja 1 2 500 kr   evaholmberg17@hotmail.com  
Seger Mona-Lisa Ja 1 2 500 kr   moliseger@gmail.com  



 
För oaktiverade spelrättsbevis tar klubben ut en aktiverings avgift på 2750kr.


 

VID FÖRSÄLJNING - fyll i formuläret genom att klicka här


 

Jag vill lägga upp min spelrätt för försäljniing